دیجیتال دنتستری خالص در

دیزاین سنتر

دندانپزشکی دیجیتال با سرعت در حال فراگیر شدن است. تخصص‌های مختلف دندان‌پزشکی از تکنولوژی برتر برای درمان‌های بیماران بهره‌مند می‌شوند.

طراحی تا اجرا

خدمات ما از مشاوره خیلی ساده شروع میشه و تا طراحی و ساخت پروتزهای نسبتاً پیچیده در کنارتون هستیم.

 • ۱

  آنالیز

  درمان دندونپزشکی هر روز فراگیرتر می‌شه. فارغ از درمان‌های نسبتاً ساده مثل پر کردن و جرم‌گیری و ... بقیه درمان‌ها نیاز به بررسی و مشورت بیشتر دارند. تکنولوژی به روز به ما این امکان رو می‌ده که درمان‌هایی نظیر اصلاح طرح لبخند، ارتدنسی یا حتی ایمپلنت رو قبل از شروع درمان، بررسی و آنالیز دقیق کنیم.

 • ۲

  طراحی ارگونومیک

  در هر طرح درمان، بعد از گرفتن اطلاعات لازم از متقاضی درمان، طراحی روند درمان، پروتزها و اپلاینس‌ها انجام می‌شه. تیم طراح ما متشکل از تکنسین‌های دندان‌سازی و طراحان سه‌بعدی در کنار هم سعی می‌کنند که پروتزهای کاملاً سازگار با بدن انسان و زیبا رو طراحی کنند.

 • ۳

  مشورت با پزشک متخصص

  ابزارهای دیجیتال اعم از شبکه‌های اجتماعی، نرم‌افزارها، پرینترهای سه‌بعدی و ... به همه ما کمک می‌کند تا قبل از تحویل پروتز نهایی به بیمار، با همدیگر دقیق‌تر و موثرتر مشورت کنیم. تقریباً همه کیس‌ها با مشورت و تایید از سمت پزشک متخصص انجام می‌شه. این کار باعث می‌شه تا ریسک درمان به حداقل برسه.

 • ۴

  ساخت

  بهره‌گیری از بهترین ابزارهای ساخت همچون پرینترهای سه‌بعدی و میلینگ ماشین‌های کدکم به ما این امکان رو می‌ده که ظریف‌ترین و دقیق‌ترین پروتزهای طراحی شده رو بسازیم. 

  ساخت پروتز از مواد ارگونومیک تیتانیوم، کبالت کروم، زیرکونیوم، لیتیوم دسیلیکات‌ها و ... بخشی از خدمات ماست.